Navigovať do servisuNitra, Bratislavská 9/bTelefón+421 918 344 344, +421 377 734 343 E-mailarservis@arservis.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:30 h.

Vyhrievanie sedadiel

Vyhrievanie sedadiel

Ponúkame Vám možnosť montáže univerzálneho vyhrievania sedadiel v najvyššej kvalite a výdrže na trhu. Karbónové prevedenie vyhrievania Vám zabezpečí bezporuchovosť, hrianie či temperovanie sedadiel aj napriek mechanickému poškodeniu spôsobeného rozrezaním, prepálením či pretlačením rukou alebo kolenom, ako je to bežné a dosť časté u väčšiny originálne montovaných vyhrievaní.

Naše vykurovania regulované termostatickou kontrolou hrejú aj naďalej všade okolo poškodenej časti sedadla kde je zabudované.

Kontaktujte nás

Tento model je určený pre trvalú montáž do vozidla čo poskytuje viacero výhod:

  • Montáž je vykonávaná pod pôvodné čalúnenie vozidla, vizuálne nenarúša pôvodný interiér
  • Výhrevné plochy sú nalepené pod čalunením, neprekážajú airbagom ani inej výbave vozidla
  • Vyhrievanie je riešené štyrmi nezávislými vyhrievanými dielmi, ich rozloženie na sedadle nie je ničím limitované. Je vhodné aj pre športové, polohovateľné a elektricky nastaviteľné sedadlá
  • Celý poťah je vyhrievaný rovnomerne
  • Karbónové vlákna sa dokážu veľmi rýchlo zahriať

Vyhrievanie je ovládané pomocou prídavného podsvieteného prepínača, ktorý umožňuje dva stupne ohrevu - vysoký a nízky. Vstavaný termostat zabezpečuje neprekročenie nastaveného stupňa ohrevu. Silný ohrev zabezpečuje konštantnú teplotu v rozsahu 50 - 52°C. Slabý ohrev využíva teľplotný rozsah 44 - 46°C.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.