Navigovať do servisuNitra, Bratislavská 9/bTelefón+421 918 344 344, +421 377 734 343 E-mailarservis@arservis.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:30 h.

Autoalarmy MetaSystem ovládané pôvodnými diaľkovými ovládačmi (HPB / EasyCAN / M 7199 / M 750)

Autoalarmy MetaSystem ovládané pôvodnými diaľkovými ovládačmi (HPB / EasyCAN / M 7199 / M 750)

Tieto autoalarmy sú určené výlučne pre vozidlá, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovými ovládačmi centrálneho zamykania. Sú navrhnuté tak, aby sa zapínali a vypínali len vtedy, keď sa zamyká a odomyká vozidlo originálnym diaľkovým ovládačom. Nie je ich možné ovládať kľúčom zamknutím alebo odomknutím zámku vo dverách vodiča alebo spolujazdca. Preto v prípade problémov s originálnymi diaľkovými ovládačmi sa dajú vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom alebo zadaním kódu.

Autoalarmy majú množstvo programovateľných funkcií, umožňujú pripojenie ďalších externých snímačov, majú výstupy na ovládanie pagera, vyťahovanie okien.

Široká ponuka týchto autoalarmov umožňuje montáž do všetkých typov vozidiel ponúkaných na našom trhu. Dodávajú sa nielen s univerzálnou kabelážou, ale sú v ponuke aj autoalarmy s predpripravenou kabelážou určené pre vozidlá Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Ford.

Výber príslušného autoalarmu závisí od konkrétneho typu vozidla a roku jeho výroby. Pri výbere autoalarmu Vám radi poradíme alebo sa môžete obrátiť na montážne firmy, ktoré s nami spolupracujú.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.