Nezávislé kúrenie Webasto

Nezávislé kúrenie Webasto

Dodatočná montáž nezávislého kúrenia - už žiadne škrabanie námrazy.

Nastúpte do príjemne vyhriateho auta a vychutnajte si výhody nezávislého kúrenia Webasto. Začnite deň s dobrou náladou a vylepšite svoje auto s nezávislým kúrením Webasto.

V mnohých situáciách sa oplatí mať predohriate auto. Nezávislé kúrenie Webasto Vám ponúka viac komfortu. Zamrznuté auto po obede, studené auto po lyžovačke, oškrabávanie námrazy vo večerných šatách? To všetko je minulosťou!

V zime jazdíme viac. Nie každý si však môže vychutnávať komfort vyhrievanej garáže. Spočítajte si sami, ako rýchlo sa Vám vráti investícia do nezávislého kúrenia Webasto.

Webasto je skratkou pre technologickú vyspelosť a kvalitu. Testujeme svoje kúrenia v extrémnych podmienkach, ktoré sú prísnejšie ako ktorékoľvek testy v technických skúšobných ústavoch. Výsledkom sú ocenenia od nezávislých inštitúcií a médií.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.
Servisné služby