Navigovať do servisuNitra, Bratislavská 9/bTelefón+421 918 344 344, +421 377 734 343 E-mailarservis@arservis.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:30 h.

Strešné nosiče ProRack Whispbar

Strešné nosiče ProRack Whispbar

Jedinečnosť strešných nosičov Prorack Whispbar je v ich nehlučnosti, takmer nulovom vplyve na spotrebu auta, vysokej univerzálnosti, dizajne a vysokokvalitnom spracovaní. Strešné nosiče Prorack s technológiou redukcie hluku Whispbar™ sú vyrábané v troch verziách.

Vyberte si len podľa toho, ako veľa vecí chcete prevážať a ktorý dizajn sa Vám páči.

Kontaktujte nás

Každá z nich poskytuje

  • Nízku hlučnosť
  • Minimálny aerodynamický odpor
  • Jednoduché uchytenie na auto
  • Nosnosť 75 kg
  • Uzamykanie ako štandard
  • Rýchloupínacia T-drážka
  • a všetky ďalšie výhody nosičov Prorack

Uzavreté nosiče (Flush Bar)

Uzavreté nosiče (Flush Bar)

Na aute pôsobia veľmi kompaktným dojmom. Ideálne riešenie pre tých, ktorí požadujú dizajn originálneho príslušenstva. Keďže sú tyče kratšie ako pri nosičoch s presahom, je ich prepravná kapacita menšia.

Nosiče s presahom (Through Bar)

Nosiče s presahom (Through Bar)

Obľúbený typ strešných nosičov. Poskytujú väčšiu prepravnú kapacitu a väčší priestor, na ktorý je možné uchytiť nadstavbové nosiče.

Nosiče medzi lyžiny (Rail Bar)

Nosiče medzi lyžiny (Rail Bar)

Unikátne strešné nosiče, ktoré takmer vôbec nezvyšujú výšku auta. Nielenže po estetickej stránke vyzerajú výborne, ale pre mnohých vodičov sú riešením v prípade, keď sa nevedia dostať autom do garáže bez toho, aby museli dať dole strešný box.

Nosiče pre profesionálne použitie (HD)

Nosiče pre profesionálne použitie (HD)

Strešné nosiče Whispbar HD sú určené pre profesionálne použitie na prevoz najrôznejších pracovných nástrojov a pomôcok, ako napríklad rebríky, rúry, konštrukcie.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.